Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Tom III

(3 opinie klienta)

39,00 

SKU: pdz-aku-003 Kategoria:

Opis

Trzeci tom e-booka Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Ćwiczenia zawarte w e-booku (100 stron, format: pdf) przeznaczone są dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Materiał może być pomocny w pracy wychowawcy, pedagoga oraz terapeuty dzieci i młodzieży. Próbujemy w nim odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

 • O czym i jak marzę?
 • Jak się spełnia marzenia?
 • Jakie są moje priorytety?
 • Jak zadbać o siebie i o otaczający mnie świat?
 • Jaki jest sens mojego życia?

Jeśli choć raz zadałeś sobie któreś z tych pytań, ta książka jest dla Ciebie.

Uwaga! Jeśli kupiłaś/eś już dwa pierwszy tomy napisz do nas mailowo lub w wiadomości prywatnej na fb. Prześlemy Ci kupon umożliwiający zakup ostatniej części w niższej cenie.

W środku:

  • Marzenia i plany
  • Priorytety
  • Troska o siebie
  • Ja i świat
  • Sens życia

Erik Erikson w swojej teorii rozwoju psychospołecznego twierdził, że w wieku nastoletnim człowiek ma do wykonania jedno najważniejsze zadanie: odnaleźć własną tożsamość.
To czas, kiedy bierzemy pod lupę to, kim byliśmy i jak żyliśmy do tej pory. Sprawdzamy, czego chcemy, co przyjmujemy za “nasze”. Od tego momentu nie tyle jesteśmy tym, czym inni kazali nam być, co sami stajemy się sobą. W tym czasie potrzebujemy odkryć nasze emocje, potrzeby, przekonania i wartości. Zaczynamy podejmować ważne decyzje, budować trwałe relacje, wcielać marzenia w rzeczywistość. To fascynujący czas odkrywania! Żeby Ci w tym pomóc, chcemy zaprosić Cię w podróż. Pójdziemy drogą, która zaprowadzi Cię prosto do domu: do najgłębszych zakamarków Twojego serca.

Możesz też kupić PAKIET (Tomy I-III) w lepszej cenie:
PAKIET: Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Tomy I-III


Liczba stron: 100 (format: e-book, plik pdf do własnego wydruku). |
ISBN: 978-83-67092-09-8

Uwaga! Ten materiał jest w wersji elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKI

Agata KulczyckaAgata Kulczycka
Z wykształcenia jestem psychoterapeutką nurtu integratywnego, nauczycielką języka angielskiego, pedagogiem, a także doradcą zawodowym i rodzinnym. Zawodowo uczę angielskiego oraz prowadzę terapię nastolatków i dorosłych.
Joanna KucharskaJoanna Kucharska
Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą rodzinnym i zawodowym oraz terapeutką dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuję jako wychowawczyni grup w bursie szkolnej i internacie dla dzieciaków z wadami słuchu.
Składak FundacjaFundacja Składak
Jesteśmy częścią zgranego zespołu, jakim jest Fundacja Składak. Głównym celem Fundacji jest to, aby być blisko człowieka, wraz z jego potrzebami, wyzwaniami, emocjami, doświadczeniami i duchowością. Prowadzimy działania psychoedukacyjne, indywidualne sesje psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe, a także kursy ewangelizacyjne i rekolekcje.

3 opinie dla Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Tom III

 1. Katarzyna (zweryfikowany)

 2. Anonimowo (zweryfikowany)

  🙂

 3. Anonimowo (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.