Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Tom II

39,00 

SKU: pdz-aku-002 Kategoria:

Opis

Drugi tom e-booka Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Ćwiczenia zawarte w e-booku (87 stron, format: pdf) przeznaczone są dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Materiał może być pomocny w pracy wychowawcy, pedagoga oraz terapeuty dzieci i młodzieży.

Kim jestem? Co czuję? Co jest dla mnie ważne?
Jakie są moje marzenia, plany, nadzieje i pragnienia?
Jaki ślad chcę zostawić w świecie?
Jak buduję relacje? Jaki jest sens mojego życia?

Jeśli choć raz zadałeś sobie któreś z tych pytań, ta książka jest dla Ciebie.

W środku:

    • Samoakceptacja
    • Przeszłość
    • Porażki
    • Moje pasje
    • Relacje

Erik Erikson w swojej teorii rozwoju psychospołecznego twierdził, że w wieku nastoletnim człowiek ma do wykonania jedno najważniejsze zadanie: odnaleźć własną tożsamość.
To czas, kiedy bierzemy pod lupę to, kim byliśmy i jak żyliśmy do tej pory. Sprawdzamy, czego chcemy, co przyjmujemy za “nasze”. Od tego momentu nie tyle jesteśmy tym, czym inni kazali nam być, co sami stajemy się sobą. W tym czasie potrzebujemy odkryć nasze emocje, potrzeby, przekonania i wartości. Zaczynamy podejmować ważne decyzje, budować trwałe relacje, wcielać marzenia w rzeczywistość. To fascynujący czas odkrywania! Żeby Ci w tym pomóc, chcemy zaprosić Cię w podróż. Pójdziemy drogą, która zaprowadzi Cię prosto do domu: do najgłębszych zakamarków Twojego serca.


Liczba stron: 87 (format: e-book, plik pdf do własnego wydruku). | ISBN: 978-83-67092-03-6
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKI

Agata KulczyckaAgata Kulczycka
Z wykształcenia jestem psychoterapeutką nurtu integratywnego, nauczycielką języka angielskiego, pedagogiem, a także doradcą zawodowym i rodzinnym. Zawodowo uczę angielskiego oraz prowadzę terapię nastolatków i dorosłych.
Joanna KucharskaJoanna Kucharska
Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą rodzinnym i zawodowym oraz terapeutką dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuję jako wychowawczyni grup w bursie szkolnej i internacie dla dzieciaków z wadami słuchu.
Składak FundacjaFundacja Składak
Jesteśmy częścią zgranego zespołu, jakim jest Fundacja Składak. Głównym celem Fundacji jest to, aby być blisko człowieka, wraz z jego potrzebami, wyzwaniami, emocjami, doświadczeniami i duchowością. Prowadzimy działania psychoedukacyjne, indywidualne sesje psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe, a także kursy ewangelizacyjne i rekolekcje.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Coraz bliżej siebie. W poszukiwaniu własnej tożsamości. Tom II”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *