Jak zostać Mikołajem i sprawić prezent dziecku?

 1. Skontaktuj się z nami swieta2023@psychologiadziecka.org i napisz, któremu dziecku chcesz kupić prezent (każdy list jest oznaczony indywidualnym numerem, imieniem i wiekiem dziecka).
 2. Prześlemy Ci szczegółowe informacje. W przypadku niektórych prezentów mamy już wskazane “gotowe” linki do sklepów internetowych, gdzie można kupić wybrany prezent. Podamy wtedy również szacunkowy koszt prezentu.
 3. Po otrzymaniu od nas dokładnych informacji, potwierdzasz ostatecznie chęć zostania Mikołajem.
 4. Po otrzymaniu od Ciebie potwierdzenia:
  A) prześlemy Ci dane teleadresowe do wysyłki prezentu. Prezent wysyłasz bezpośrednio do opiekunów dzieci.
  B) na stronie https://psychologiadziecka.org/swieta-2023-prezenty-dla-dzieci-z-domow-dziecka/ list dziecka zostaje przeniesiony z sekcji: Listy czekające na Mikołajów do sekcji: Mikołaj jest już w drodze! W opisie listu pojawia się informacja: Mikołajem jest [twoje imię i nazwisko]
  C) do 19 grudnia otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem, że prezent dotarł na miejsce.
  D) opiekunów, domy dziecka prosimy o przesłanie zdjęć/ filmiku/ relacji z odbioru prezentów przez dzieci. Taką relację – jeśli ją otrzymamy – na początku stycznia udostępnimy na naszej stronie.

Uwaga! Cześć listów to prośba o 1 prezent, wtedy sprawa jest prosta. W przypadku listów, w których dziecko chce otrzymać kilka rzeczy, możesz sprezentować jedną z nich, dwie lub więcej. Jeśli – przykładowo – jest prośba o trzy przedmioty, a ty kupujesz jeden, wtedy umieszczamy pod listem informację: Mikołajem, który przynosi [samochodzik, lalkę, bluzę itd.] jest [Twoje imię i nazwisko]. Dostępne są jeszcze [nazwy pozostałych przedmiotów]. Taki list pozostaje w sekcji listów aktywnych do czasu zakupu wszystkich przedmiotów lub zakończenia akcji.


Jak przesłać list dziecka?

Uwaga! Termin przyjmowania listów w tym roku już minął.

 1. Prześlij na nasz adres mailowy: swieta2023@psychologiadziecka.org zdjęcie listu dziecka do Świętego Mikołaja, najlepiej z kilkoma zdaniami na temat autora (imię, wiek, zainteresowania). A my… kupimy wymarzony prezent lub – jeśli listów będzie bardzo dużo – będziemy udostępniać je na naszej stronie, żeby dotarły do jak największej liczby osób i znalazły swoich Mikołajów wśród fanów naszego Wydawnictwa.
 2. W tej akcji spełniamy marzenia dzieci z Domów Dziecka – dużych i małych. Zarówno 2-latek, jak i 18-latek może przesłać do nas list.
 3. Przesyłając zdjęcie listu dołącz w mailu dopisek: “Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia na stronach Psychologiadziecka.org” oraz podaj (do naszej wiadomości) dane Domu Dziecka.
 4. Listy przyjmujemy do niedzieli 10 grudnia. Uwaga! Termin przyjmowania listów w tym roku już minął.

Na ewentualne pytania odpowiadamy pod adresem: swieta2023@psychologiadziecka.org

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Galeria listów do Świętego Mikołaja


GABLOTA Mikołajów