Natalia Nolewajka

Pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeuta ręki i trener TUS.

Adriana Kopeć

Pedagog oraz doradca zawodowy i rodzinny, a także Instructional Designer. Członek Stowarzyszenia TFP-ART. Jedna z założycielek Koła Naukowego FamiliaR na Uniwersytecie Wrocławskim.

Angelika Szelągowska-Mironiuk

Angelika Szelągowska-Mironiuk

Psycholożka, psychoterapeutka, polonistka. Prowadzi terapię rodzin, par oraz pacjentów indywidualnych. Pracuje w nurcie systemowym.

Daria Jęczmińska

Psycholog, dziennikarz. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunkach psychologia oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Natalia Kroker - psycholog

Natalia Kroker

Psycholog (ukończyła jednolite magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim). Wicedyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Targu.

Paulina Wocka-Zyla

Psycholog. Ukończyła studium terapii dzieci i młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Milena Lewandowska-Florczyk

Psycholog, socjoterapeuta, trener umiejętności społecznych. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami.

Katarzyna Serwin

Katarzyna Serwin

Psycholog. Na co dzień pracuje w szpitalach udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne.

Agnieszka Brząkała

Mgr kulturoznawstwa, trener i sędzia programu edukacyjnego Odyssey of the Mind Poland, instruktor teatralny pantomimy klasycznej i współczesnej, nauczyciel etyki, aktor teatru ruchu, dyplomowany logopeda, terapeuta ręki.

Dorota Maria Sikora

Dorota Maria Sikora

Psycholog dziecięcy i terapeuta karmienia.

Dorota Duda

Dorota Duda

Psycholog o specjalności klinicznej. Na co dzień pracuje w szkołach masowych, szkole specjalnej, przedszkolu oraz Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

Anna Piotrowicz - psycholog

Anna Piotrowicz

Psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji oraz w trakcie szkolenia zaawansowanego TSR, pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

Izabella Oliwia Galon i Patrycja Kadula

Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków.

Monika Cybulska i Urszula Demczuk

PsychoLogicznie Centrum Terapii i Rozwoju.

Fundacja Składak

Agata Kulczycka i Joanna Kucharska

Fundacja Składak.

Karolina Matczak

Karolina Matczak

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży, psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta TUS.

Michalina Płotka - psycholog

Michalina Płotka

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, od kilku lat działający w obszarze edukacji.

Katarzyna Płuska

Katarzyna Płuska

Trener TUS 1 i 2 stopnia dla dzieci i dorosłych. Prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji interpersonalnej, obszaru soft skills oraz treningi umiejętności społecznych dla dzieci.

Karina Machura psycholog

Karina Machura

Psycholog dziecięcy, trener umiejętności społecznych oraz dogoterapeuta. Pracuje z dziećmi przejawiającymi różne trudności: emocjonalne i rozwojowe.

ik

Paulina Kliś

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i studentka seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Joanna Kucharska

Joanna Kucharska

Absolwentka studiów magisterskich pedagogiki opiekuńczej, poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego oraz oligofrenopedagogiki. W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z terapii dzieci i młodzieży. Obecnie jest certyfikowaną dietetyczką w toku studiów magisterskich ze specjalizacją z psychodietetyki.

Marika Żyrek

Marika Żyrek

Psycholog pomagająca tym, którzy stanęli w obliczu takich sytuacji życiowych, w których trudno sobie samemu poradzić.

Sandra Wilfort - psycholog

Sandra Wilfort

Psycholog z dziesięcioletnim stażem. Pracuje głównie z osobami niepełnosprawnymi, w tym intelektualnie oraz dziećmi w wieku przedszkolnym. Udziela konsultacji młodym psychologom rozpoczynającym swoją drogę zawodową.

Julia Przybył

Julia Przybył

Psycholog szkolny i przedszkolny. Absolwentka psychologii w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji systemowych w rodzinie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach.

Olga Hilger

Olga Hilger

Na co dzień mama i pracownik korporacji z branży telewizyjnej, ale po godzinach i z serca artystka. Językoznawca i scenarzystka, ale przede wszystkim człowiek, który chce się uczyć innych ludzi.

Wioleta Piróg

Wioleta Piróg

Dziennikarka. Autorka książek dla dzieci.
Uwielbia spotkania z dziećmi, podczas których promuje czytelnictwo. Prowadzi zajęcia w przedszkolach na podstawie swoich własnych książek.

Karolina Ubych

Karolina Ubych

Psycholożka i ratowniczka medyczna. Debiutowała książką przygodową inspirowaną architekturą Gdańska „Sonia, Piotrek i tajemnica rzygaczy”, która dostała nominację w konkursie Wiatr od morza – Pomorskiej Nagrody Literackiej w kategorii Literacka książka roku.

Joanna Stawińska

Psycholożka i trenerka umiejętności społecznych. Prowadzi kanał na portalu YouTube, na którym zamieszcza bajki oraz nagrania relaksacyjne i medytacyjne dla dzieci. Na co dzień wspiera innych w radzeniu sobie z emocjami, stresem i kryzysami, pracując w gabinecie psychologicznym.

Anna Kossakowska

Anna Kossakowska

Psycholog, pedagog resocjalizacyjny oraz Trener Umiejętności Społecznych. Doświadczenie zdobywała m.in. jako wychowawca w Specjalistycznych Placówkach Wsparcia Dziennego. Od sierpnia 2022 prowadzi własną praktykę psychologiczną Empatium.

Aneta Kozal

Aneta Kozal

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Ukończyła również studia pedagogiczne na Uniwersytecie UAM. Pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.

sylwia-ryszawy

Sylwia Ryszawy

Doktor nauk społecznych, pracownik badawczo-dydaktyczny, pedagog, oligofrenopedagog, logopeda. Na co dzień prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Renata Bajor

Renata Bajor

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną. Nauczycielka. Autorka materiałów edukacyjnych dla uczniów i nauczycieli. Trenerka rad pedagogicznych.

Joanna Malesz

Joanna Malesz

Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada kilka lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie pracuje w szkole podstawowej, gdzie prowadzi warsztaty i zajęcia z uczniami, w tym trening umiejętności społecznych.