Mały świat Kotleta i Pulpeta

(1 opinia klienta)

29,00 

SKU: pdz-nno-016 Kategorie: ,

Opis

Zestaw do stworzenia miasteczka, nauki kierunków, znaków, orientacji przestrzennej, miejsc publicznych (59 kart, e-book, plik pdf do wydruku) przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-12 lat, w zależności od wieku i poziomu funkcjonowania dodajemy mniej lub więcej elementów.

Mały świat kotleta i pulpeta, poprzez tworzenie miasteczka, w kreatywny sposób rozwija różnorodne czynności i umiejętności. Dzięki zestawowi naszych kart, dziecko nauczy się: kierunków, dopasowywania elementów, orientacji przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, pozna miejsca użyteczności publicznej i ich zastosowania, zasady ruchu drogowego, nauczy się planowania, wykonywania zadań w określonej kolejności, układania sekwencji, przyimków i wiele innych.

Nasi bohaterowie:

Pulpet i Kotlet


Zestaw ma 59 stron (e-book, plik pdf do wydruku). Zobacz przykładowe strony:


Natalia Nolewajka
Karty pracy zostały opracowane przez mgr Natalię Nolewajka, pedagoga specjalnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeutę ręki i trenera TUS. Na co dzień pracuje z dziećmi z Zespołem Aspergera, prowadzi zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych i Terapii Ręki, a w szczególności prowadzi zajęcia rewalidacji i tworzy karty pracy i zadania, których brakuje w środowisku młodzieżowym, a których aspekty są niezwykle ważne. Jest autorką strony eMOCja – materiały do zajęć rewalidacji, terapii i zajęć TUS.

Natalia Nolewajka

 

1 opinia dla Mały świat Kotleta i Pulpeta

  1. Katarzyna (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *