Kreatywnik – puść oko do myślenia kreatywnego

(1 opinia klienta)

30,00 

SKU: pdz-boo-009 Kategorie: ,

Opis

Kreatywnik to e-book (60 strona w formacie pdf) przygotowany przez nas w oparciu o pracę własną warsztatową z grupami szkolnymi dzieci w zakresie rozwijania myślenia kreatywnego.

Został stworzony z myślą o wszystkich dzieciach w wieku wczesnoszkolnym, które chętnie podejmą kreatywne wyzwanie na spędzenie wolnego czasu, a także ich rodziców, opiekunów i specjalistów związanych zawodowo z dziećmi w tej grupie wiekowej. Część ćwiczeń można po zmodyfikowaniu używać w grupie starszej.

Ten zbiór ćwiczeń i inspiracji do tworzenia ma na celu utwierdzenie dzieci w ich zdolności do innowacyjnego myślenia, zaglądaniu tam, gdzie jeszcze nikt nie podjął prób rozwiązań. Skonstruowany jest tak, aby można było przeprowadzić zadania w grupie, w trakcie zajęć integracyjnych, godzin wychowawczych czy jako „przerwa” w pracach nad projektami, które wymagają dużej uwagi i koncentracji. Podpowiadajka dotycząca odmian burzy mózgów może posłużyć w układaniu scenariusza zajęć w oparciu o umieszczone tu propozycje ćwiczeń. Mogą być one wykonane grupowo, wówczas efekt pracy jest owocem współpracy, dobrej komunikacji, nieoceniania się nawzajem.

Ćwiczenia można z powodzeniem robić razem z dzieckiem w domu, modyfikować je wedle własnego uznania a także dostosowywać do zainteresowań dziecka. Jest to kopalnia pomysłów na spędzanie czasu!


Liczba stron: 60 (ebook, plik pdf do własnego wydruku).
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKA

Anna Piotrowicz - psychologAnna Piotrowicz
Psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji oraz w trakcie szkolenia zaawansowanego TSR, pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, zawodowo związana z instytucjami oświatowymi i pieczą zastępczą, pracuje także w gabinecie prywatnym, trener TUS, terapeuta “Empathy Dolls“, praktyk metody Kids Skills, trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, autorka i współautorka pomocy terapeutycznych i edukacyjnych.

1 opinia dla Kreatywnik – puść oko do myślenia kreatywnego

  1. Anonimowo (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.