Karty noworoczne 2022 – Samoświadomość, planowanie, samoocena – ZESTAW

(1 opinia klienta)

40,00 

SKU: pdz-tus-006 Kategoria:

Opis

Karty noworoczne 2022 – Samoświadomość, planowanie, samoocena to dwa zestawy kart terapeutycznych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku 7-11 lat (zestaw dla młodszych dzieci) i 12+ (zestaw dla dzieci starszych, młodych nastolatków) Karty dedykowane są pedagogom, psychologom i terapeutom umiejętności społecznych. Można je także wykorzystać w czasie zajęć rewalidacji indywidualnej.  Zostały skonstruowane z myślą o pracy indywidualnej, w małej grupie terapeutycznej lub pracy w domu.

Dzięki kartom uczestnicy trenują:

  • samoświadomość
  • zarządzanie swoimi zasobami (mocne strony)
  • zarządzanie swoim czasem
  • stawianie realnych osiągalnych celów
  • wzmacnianie prawidłowej samooceny
  • dbanie o relacje z ludźmi
  • wdrażanie do postawy życzliwości i wdzięczności
  • regulację emocjonalną

Zestawy zawierają 72 (2×36) gotowych do wydruku, kolorowych stron, zawierających kreatywne zadania, ćwiczenia. Wykorzystana grafika i formuła terapeutyczna, motywuje dzieci do pracy, przemyśleń i noworocznych postanowień.


Zestaw ma 72 strony (2×36) (format: e-book, pliki pdf do własnego wydruku)
ISBN 978-83-67092-12-8 i 978-83-67092-13-5
Uwaga! Te materiały są w formie elektronicznej!
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKI

Izabella Oliwia GalonIzabella Oliwia Galon – Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kierunek Pedagogika Specjalna. Jest pedagogiem specjalnym i terapeutą umiejętności społecznych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na terenie Krakowa i okolic. Prowadzi zajęcia treningu umiejętności społecznych indywidualnie i grupowo. W pracy wykorzystuje elementy terapii behawioralno-poznawczej, treningu zastępowania agresji oraz treningu uważności. Współautorka kart terapeutycznych na stronie Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków (Facebook)  Poza pracą zajmuje się ziołolecznictwem i nalewkarstwem.
Patrycja KadulaPatrycja Kadula – Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jest pedagogiem specjalnym, logopedą oraz terapeutą Treningu Umiejętności Społecznych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu. Prowadzi indywidualną terapię logopedyczną oraz zajęcia treningu umiejętności społecznych. Współautorka kart terapeutycznych na stronie Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków (Facebook). Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek.

1 opinia dla Karty noworoczne 2022 – Samoświadomość, planowanie, samoocena – ZESTAW

  1. Anonimowo (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *