Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJI

(1 opinia klienta)

35,00 

SKU: pdz-pwz-001 Kategoria:

Opis

Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJIporadnik dla rodziców i opiekunów, dla wszystkich, którzy pragną, aby rozwijać w dzieciach świadomość emocji, bo tylko z tą świadomością można przeżywać życie w pełni, dostrzegać jego wszystkie cienie i blaski.

Autorka – Paulina Wocka-Zyla – zabiera nas w świat dziecięcych emocji, jej poradnik pozwala lepiej zrozumieć dzieci, ich zachowania, motywacje i uczucia. E-book składa się z 18 rozdziałów, w których rozłożone na czynniki pierwsze zostają kolejne emocje – od tych popularnych jak: złość, smutek, strach, po te mniej oczywiste, ale nie mniej ważne: wstyd, poczucie winy, zazdrość, poczucie straty. Każdy rozdział to konkretne praktyczne wskazówki i przykłady obrazujące poszczególne emocje, rady, jak postępować i jak nie postępować w codziennych sytuacjach.

Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJI to nieoceniona pomoc dla wszystkich rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.


Liczba stron: 72 (format: e-book – pdf)
Dostępne formaty: pdf, epub, mobi (po zakupie otrzymasz pliki we wszystkich 3 formatach: pdf – na komputery, epub – na komórki, mobi – na czytniki)
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


Paulina Wocka-ZylaPaulina Wocka-Zyla
Psycholog. Ukończyła studium terapii dzieci i młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji). Pracuje jako psycholog w szkole podstawowej oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie (gdzie współpracuję głównie z rodzinami zastępczymi). Prywatnie żona jednego męża i mama dwóch chłopców.

 

1 opinia dla Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJI

  1. Joanna S. (zweryfikowany)

    Jestem zachwycona materiałami! Niezwykle przydatne kompendium wiedzy- niby oczywistej, a jednak tak potrzebnej, aby mieć ją pod ręką w takiej formie. No i te “polecajki” na końcu rozdziału- bardzo przydatne! polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *