Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJI

(13 opinii klienta)

35,00 

SKU: pdz-pwz-001 Kategoria:

Opis

Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJIporadnik dla rodziców i opiekunów, dla wszystkich, którzy pragną, aby rozwijać w dzieciach świadomość emocji, bo tylko z tą świadomością można przeżywać życie w pełni, dostrzegać jego wszystkie cienie i blaski.

Autorka – Paulina Wocka-Zyla – zabiera nas w świat dziecięcych emocji, jej poradnik pozwala lepiej zrozumieć dzieci, ich zachowania, motywacje i uczucia. E-book składa się z 18 rozdziałów, w których rozłożone na czynniki pierwsze zostają kolejne emocje – od tych popularnych jak: złość, smutek, strach, po te mniej oczywiste, ale nie mniej ważne: wstyd, poczucie winy, zazdrość, poczucie straty. Każdy rozdział to konkretne praktyczne wskazówki i przykłady obrazujące poszczególne emocje, rady, jak postępować i jak nie postępować w codziennych sytuacjach.

Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJI to nieoceniona pomoc dla wszystkich rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.


Liczba stron: 72 (format: e-book – pdf)
Dostępne formaty: pdf, epub, mobi (po zakupie otrzymasz pliki we wszystkich 3 formatach: pdf – na komputery, epub – na komórki, mobi – na czytniki)
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


Paulina Wocka-ZylaPaulina Wocka-Zyla
Psycholog. Ukończyła studium terapii dzieci i młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji). Pracuje jako psycholog w szkole podstawowej oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie (gdzie współpracuję głównie z rodzinami zastępczymi). Prywatnie żona jednego męża i mama dwóch chłopców.

 

13 opinii dla Instrukcja obsługi DZIECIĘCYCH EMOCJI

 1. Iwona C. (zweryfikowany)

  W sposób przystępny są wytłumaczone emocje, ich czas trwania i sposoby radzenia sobie z nimi u dzieci zwłaszcza. Nie ukrywam, iż mi się przydała wcześniejsza wiedza na temat emocji, pracy mózgu i jego rozwoju w wieku dziecięcym. Podane hasłowo pewne kwestie – po prostu mi porządkują wiedzę oraz podsuwają proste rozwiązania. A to jest niewątpliwy atut książki.

 2. Kamila Księżopolska (zweryfikowany)

 3. Katarzyna

  A jest może dostępna w formie papierowej? :))

  • admin (kierownik sklepu)

   Niestety nie. Dostępny jest e-book w formatach: pdf, epub, mobi.

 4. Karolina Gawdzik (zweryfikowany)

  Jestem zachwycona Waszymi materiały, mam ich już pełną kolekcję i planuję więcej do pracy terapeutycznej, robicie kawał dobrej pracy <3

 5. Malgorzata (zweryfikowany)

 6. Robert Zaradzki (zweryfikowany)

 7. Joanna K. (zweryfikowany)

  Dziękuje za tą Instrukcje. Książka świetnie napisana. Zawarta w niej treść jest konkretna. Świetny pomysł z przykładami to bardzo dużo mi pomaga.

 8. Maja (zweryfikowany)

 9. Magdalena R. (zweryfikowany)

  Bardzo pomocny poradnik!

 10. Renata (zweryfikowany)

  Konkretne i w przystępnej formie informacje, przydatne do wykorzystania podczas zajęć wychowawczych, do wsparcia rodziców, czy do wykorzystania jako element szkolenia dla nauczycieli.

 11. Magdalena Ziobro (zweryfikowany)

  Świetna pozycja. Przyda się i mi jako dorosłej, by zrozumieć swoje własne emocje.

 12. Monika Branczewska (zweryfikowany)

 13. Joanna S. (zweryfikowany)

  Jestem zachwycona materiałami! Niezwykle przydatne kompendium wiedzy- niby oczywistej, a jednak tak potrzebnej, aby mieć ją pod ręką w takiej formie. No i te “polecajki” na końcu rozdziału- bardzo przydatne! polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.