Mój szkolny DZIENNIK

(1 opinia klienta)

25,00 

SKU: pdz-nno-017 Kategorie: , ,

Opis

Mój szkolny DZIENNIK to propozycja dziennika komunikacji ucznia, nauczyciela i rodzica. Dziecko razem z nauczycielem, wspomagającym lub innymi specjalistami, zapisują swoje przemyślenia, problemy, postępy itp. Ułatwia to zweryfikowanie pracy, usprawnia kontakt pomiędzy rodzicem, nauczycielem i dzieckiem, dzięki czemu wszyscy wiedzą wzajemnie o swoich poczynaniach.

Pozwala to na WSPÓLNE działanie na korzyść terapii i edukacji.

Dziennik daje możliwość dodrukowania stron w zależności od potrzeb. Można również ustalać zadania na tydzień lub miesiąc i sprawdzać po tym czasie ich realizację. Najlepiej spisuje się, jeśli jest używany przez cały rok, jako nośnik wszystkich najważniejszych informacji. Wspaniale jest przeczytać co jakiś czas zapiski razem z dzieckiem, pochwalić postępy i ustalić kolejne etapy pracy. Dziennik daje dziecku realny wgląd w to, jak pracowało, co mu się udało, a nad czym jeszcze musi popracować.


Zestaw ma 62 strony (e-book, plik pdf do własnego wydruku).
ISBN 978-83-67092-04-3
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


Natalia Nolewajka
Karty pracy zostały opracowane przez mgr Natalię Nolewajka, pedagoga specjalnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeutę ręki i trenera TUS. Na co dzień pracuje z dziećmi z Zespołem Aspergera, prowadzi zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych i Terapii Ręki, a w szczególności prowadzi zajęcia rewalidacji i tworzy karty pracy i zadania, których brakuje w środowisku młodzieżowym, a których aspekty są niezwykle ważne. Jest autorką strony eMOCja – materiały do zajęć rewalidacji, terapii i zajęć TUS.

Natalia Nolewajka

 

1 opinia dla Mój szkolny DZIENNIK

  1. Marta (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *