Trening Uważności dla nastolatków

(3 opinie klienta)

35,00 

SKU: pdz-tus-002 Kategoria:

Opis

Przepięknie ilustrowany Trening Uważności dla nastolatków (14-19 lat) składa się z 4 modułów:

 1. Uważny PORANEK
 2. Uważny WIECZÓR
 3. Uważny DOM
 4. Uważna SZKOŁA

Trening Uważności to istotny elementy nastoletniego i dorosłego życia. Dzięki uważności ćwiczymy samoregulację i regenerację umysłu. Uważność to także polepszenie pamięci i koncentracji uwagi, na tym co się dzieje tu i teraz.
Często nieprzyjemne myśli krążą po naszej głowie powodując rozdrażnienie, lęk, niepewność jutra. Rozwiązaniem jest prezentowany Trening Uważności, dzięki któremu  nastolatek a w przyszłości dorosły zdobędzie wiedzę o sobie samym i otaczającym go świecie. Tak jak ćwiczymy nasze ciała tak samo możemy ćwiczyć nasz mózg i umysł. Teraz można to zrobić dzięki naszym najnowszym Kartom Uważności dla nastolatków, które poprzez specjalnie dobrane techniki i ciekawie ilustrowane karty, pomogą znaleźć spokój, radość i kontrolę.

Dzięki regularnemu treningowi nastolatek zdobędzie wiedzę z zakresu:

 • radzenia sobie z emocjami
 • dbania o relacje z innymi
 • wzmocnienia samooceny
 • samoregulacji
 • głębszej samoświadomości
 • inteligencji emocjonalnej
 • inteligencji społecznej

Trening można prowadzić zarówno w okresie wakacyjnym jak i szkolnym.


Zestaw ma 88 stron (21 + 25 + 20 + 22) (ebook, 4 pliki pdf do własnego wydruku)

Zobacz przykładowe strony:


AUTORKI

Izabella Oliwia GalonIzabella Oliwia Galon – Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kierunek Pedagogika Specjalna. Jest pedagogiem specjalnym i terapeutą umiejętności społecznych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na terenie Krakowa i okolic. Prowadzi zajęcia treningu umiejętności społecznych indywidualnie i grupowo. W pracy wykorzystuje elementy terapii behawioralno-poznawczej, treningu zastępowania agresji oraz treningu uważności. Współautorka kart terapeutycznych na stronie Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków (Facebook)  Poza pracą zajmuje się ziołolecznictwem i nalewkarstwem.

Patrycja KadulaPatrycja Kadula – Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jest pedagogiem specjalnym, logopedą oraz terapeutą Treningu Umiejętności Społecznych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu. Prowadzi indywidualną terapię logopedyczną oraz zajęcia treningu umiejętności społecznych. Współautorka kart terapeutycznych na stronie Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków (Facebook). Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek.

 

3 opinie dla Trening Uważności dla nastolatków

 1. Piotr

  Świetne karty do pracy! Korzystam często w pracy z trudną młodzieżą!!

 2. Karolina

  Karty bardzo kreatywne i motywujące do uważnego patrzenia na świat!

 3. Majka (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *