Pakiet: Oto ja! Co wiem o sobie? oraz Wiem, że mogę…

25,00 

SKU: kp03 Kategoria:

Opis

Narzędzie przygotowane z myślą o dzieciach, które myślą w sposób konkretny i odwołują się do swoich doświadczeń i emocji poprzez zabawę.

Nazywanie umiejętności oraz świadome korzystanie z nich i używanie do motywowania siebie do pracy jest niebywale ważne w rozwoju dziecka. Wzmacnianie mocnych stron jest jednym z filarów dbania o kondycje psychiczną dziecka.

Pakiet zawiera:

  • karty pracy i ćwiczenia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, z możliwością dostosowania go do własnych potrzeb a także dla starszych dzieci
  • karty pracy i ćwiczenia odnoszą się bezpośrednio do myślenia o sobie w sposób realny, nadawania pozytywnych kontekstów, poszukiwania swoich zasobów i czerpania z nich
  • karty pomagają z akceptacją spojrzeć na siebie i z ciekawością tego, czego można się jeszcze nauczyć.

 

Anna Piotrowicz - psychologAnna Piotrowicz
Psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji oraz w trakcie szkolenia zaawansowanego TSR, pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, zawodowo związana z instytucjami oświatowymi i pieczą zastępczą, pracuje także w gabinecie prywatnym, trener TUS, terapeuta “Empathy Dolls“, praktyk metody Kids Skills, trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, autorka i współautorka pomocy terapeutycznych i edukacyjnych.

 

Dodatkowe informacje

Wydawnictwo

Bookarnik

Ilość stron

54 (18 + 18 + 18)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet: Oto ja! Co wiem o sobie? oraz Wiem, że mogę…”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *