Konfliktowy Zestaw Podręczny

(7 opinii klienta)

45,00 

SKU: pdz-aku-005 Kategoria:

Opis

Kłócisz się czasem?

My tak.

Z doświadczenia wiemy, że konflikt to ogromna siła: budująca lub niszcząca. Jeśli umiemy przez niego przejść, zbliża nas do siebie. Jeśli kłócimy się nieumiejętnie, emocje stają się murem między nami.

Oddajemy w Twoje ręce karty pracy poświęconego elementom konfliktu: od złości, przez wstyd, poczucie winy i przeprosiny, aż po przebaczenie i ponoszenie konsekwencji. Znajdziesz tu teorię, ale też ćwiczenia pozwalające wcielić ją w życie. (Liczba stron: 171, format: pdf.)

Materiał przeznaczony jest dla nastolatków i dorosłych, którzy chcą zadbać o wzajemne więzi – szczególnie jeśli w tych więziach pojawia się dużo złości, niezrozumienia i żalu.
Możecie wykorzystać tego ebooka żeby lepiej poznać samych siebie i nauczyć się, jak rozmawiać ze sobą nawzajem.

Konfliktowy Zestaw Podręczny może być pomocny w pracy wychowawcy, pedagoga oraz terapeuty młodzieży. Można go z powodzeniem używać również w domu, w parze rodzic – nastolatek.


Liczba stron: 171 (format: e-book, plik pdf do własnego wydruku).
ISBN: 978-83-67092-17-3

Uwaga! Ten materiał jest w wersji elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKI

Agata KulczyckaAgata Kulczycka
Z wykształcenia jestem psychoterapeutką nurtu integratywnego, nauczycielką języka angielskiego, pedagogiem, a także doradcą zawodowym i rodzinnym. Zawodowo uczę angielskiego oraz prowadzę terapię nastolatków i dorosłych.
Joanna KucharskaJoanna Kucharska
Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą rodzinnym i zawodowym oraz terapeutką dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuję jako wychowawczyni grup w bursie szkolnej i internacie dla dzieciaków z wadami słuchu.
Składak FundacjaFundacja Składak
Jesteśmy częścią zgranego zespołu, jakim jest Fundacja Składak. Głównym celem Fundacji jest to, aby być blisko człowieka, wraz z jego potrzebami, wyzwaniami, emocjami, doświadczeniami i duchowością. Prowadzimy działania psychoedukacyjne, indywidualne sesje psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe, a także kursy ewangelizacyjne i rekolekcje.

7 opinii dla Konfliktowy Zestaw Podręczny

 1. Anonimowo (zweryfikowany)

 2. Agnieszka W. (zweryfikowany)

 3. Monika Jackowska (zweryfikowany)

 4. Anonimowo (zweryfikowany)

  pomocny

 5. Renata Pusz (zweryfikowany)

 6. Anna F. (zweryfikowany)

  Jestem zadowolona, karty pracy umożliwiające pracę wychowawczą. Świetne pomysły, które są dodatkiem do całości. Brawo!

 7. wanda kuźmicz (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.