Promocja!

Karty pracy na podstawie książki “Uczuciometr Inspektora Krokodyla”

(13 opinii klienta)

39,99 

Zespół PsychoLogicznie proponuje zestaw 100 kart pracy do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze edukacji emocjonalnej. Autorski zestaw ćwiczeń stworzony jest na podstawie pracy własnej z książką “Uczuciometr Inspektora Krokodyla”, wydawnictwa Dwukropek.

SKU: pdz-plo-001 Kategoria:

Opis

Zespół PsychoLogicznie proponuje zestaw 100 kart pracy do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze edukacji emocjonalnej. Autorski zestaw ćwiczeń stworzony jest na podstawie pracy własnej z książką Uczuciometr Inspektora Krokodyla, wydawnictwa Dwukropek.

Ćwiczenia można drukować lub udostępniać ekran, jest także możliwość działania w tzw. aktywnym pdf. Ebook zawiera także linki do ćwiczeń online oraz zadania online do wspólnego wykonania.

Ćwiczenia można wykorzystać w treningu umiejętności społecznych, zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalne, zajęciach socjoterapeutycznych, zajęciach indywidualnych, a także godzinach wychowawczych.

Zestaw zawiera 100 stron (plik pdf do samodzielnego wydruku) z różnymi ćwiczeniami, kartami, plakatami, grą planszową oraz grami online, obejmuje zagadnienia z zakresu rozwoju emocjonalnego.

Dzięki kartom pracy oraz książce “Uczuciometr” zyskują Państwo gotowe scenariusze zajęć, które są kolorowe i przyjazne dzieciom w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.

AUTORKI

Urszula DemczukUrszula Demczuk
Psycholog o specjalności neurobiopsychologia, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, logopeda. Jest trenerem umiejętności społecznych, prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i  młodzieży z trudnościami emocjonalnymi, spektrum autyzmu, ADHD, niedostosowaniem społecznym.  W pracy jej ulubionym narzędziem jest praca na zasobach i mocnych stronach, czego nauczyła  się podczas szkoleń Kids Skills oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prywatnie  miłośniczka zumby i gotowania.

Monika CybulskaMonika Cybulska
Psycholog z zawodu i zamiłowania. Związana zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i  nauczycielami, współprowadząca zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Ma doświadczenie  w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracuje indywidulanie i grupowo z dziećmi i  nastolatkami. W trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Prywatnie  uwielbia snowboard zimą, wycieczki rowerowe latem i podróże.

 

13 opinii dla Karty pracy na podstawie książki “Uczuciometr Inspektora Krokodyla”

 1. Kamila T. (zweryfikowany)

  Świetna pomoc, polecam

 2. Agnieszka Maciejewska

  polecam

 3. Klaudia (zweryfikowany)

  Świetnie skomponowany z książką, uczeń był zachwycony. Bardzo podoba mi się różnorodność zadań i usprawnianie różnych funkcji dzięki nim.

 4. Joanna (zweryfikowany)

 5. Marta W. (zweryfikowany)

  Dzieciom bardzo podobają się zadania 🙂 Bardzo przydatne karty.

 6. Agnieszka K. (zweryfikowany)

  Fantastyczne opracowanie, świetna pomoc do wykorzystania na zajęciach z młodszym dziećmi.

 7. Edyta (zweryfikowany)

 8. Monika K. (zweryfikowany)

  Kompatybilne z książką. Mega wsparcie. Teraz czuję, że mam w końcu całość 🙂

 9. Anna (zweryfikowany)

  Różnorodne karty pracy, odpowiednie dla dzieci przedszkolnych ale też szkolnych

 10. Anna (zweryfikowany)

 11. Dagmara S. (zweryfikowany)

  Bardzo wartościowe, jasne i przejrzyste karty pracy, które ułatwią mi w dużej mierze pracę, gdyż zakupiłam książkę jakiś czas temu i za każdym razem przygotowywałam materiały do pracy z dziećmi. W tym momencie mam cały pakiet gotowych materiałów za co serdecznie dziękuję.

 12. Monika Spyrka (zweryfikowany)

 13. Marta Kuzyk (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *