Autoagresja – karty pracy

(3 opinie klienta)

29,99 

SKU: pdz-kse-034 Kategoria:

Opis

Autoagresja – karty pracy to karty pracy w formie pytań zachęcające młodych ludzi do otwierania się, opisywania problemów i zapisywania myśli, a finalnie rozmowy o ich najskrytszych problemach – problemach, o których mało kto z bliskich im osób wie. Karty są przygotowane do wydruku w dwóch plikach pdf – jeden plik zawiera pytania z końcówkami rodzaju żeńskiego, drugi – męskiego. Liczba stron: 84. Grupa wiekowa: od 7. klasy szkoły podstawowej.

Budowanie zaufania, okazywanie wsparcia, zrozumienia i brak oceny to wszystko co mogą dać Ci te karty w pracy z nastolatkiem. Samookaleczanie, autoagresja, wyrządzanie sobie krzywdy jest coraz częstszym zjawiskiem wśród młodzieży, nie tylko w Polsce, ale i na świecie – dlatego tak ważne jest by poruszać ten temat. Wielu nastolatków ma trudności z mówieniem o sobie i o swoich emocjach – karty mogą służyć do opisywania problemów i zapisywania myśli przez młodzież, która nierzadko zamyka się w sobie, w swoim świecie, a rozmawianie o ich trudnościach czy słabościach nasila lęk przed oceną i niezrozumieniem.

Niech praca z Tymi kartami pozwoli na swobodne wypowiedzi młodych ludzi, bo przecież… dialog “grozi” zrozumieniem.


Liczba kart: 84 r.ż. + 84 r.m. (format: plik pdf do własnego wydruku).
Zobacz przykładowe strony:


Katarzyna Serwin PsychologKatarzyna Serwin
Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku psychologia oraz Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi WZ w Wodzisławiu Śląskim (przygotowanie pedagogiczne). Autorka pomocy psychologiczno-edukacyjnych opartych o doświadczeniu. Na co dzień pracuje w szpitalu udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne. Prywatnie miłośniczka zwierząt, żona i niepoprawna optymistka.

 

3 opinie dla Autoagresja – karty pracy

  1. Agnieszka Kozicka (zweryfikowany)

  2. Urszula N. (zweryfikowany)

  3. Katarzyna M. (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *