UCZUCIOWO – Karty pracy o emocjach dla najmłodszych

(4 opinie klienta)

45,00 

SKU: pdz-kse-021 Kategoria:

Opis

UCZUCIOWO – seria dla najmłodszych dzieci (4-8 lat; 145 stron – ebook, plik pdf do wydruku) o uczuciach, emocjach w formie kolorowanek i łatwych zadań do wykonania, dzięki czemu już od najmłodszych lat dzieci mogą uczyć się o emocjach, ich rozróżnianiu i o tym, jak ważne są one w naszym życiu. Pokazane są różne sytuacje obrazujące: radość, smutek, strach, złość.

Pomysł na stworzenie kart pracy UCZUCIOWO dla najmłodszych dzieci pojawił się w momencie, kiedy bliska mi osoba poprosiła o coś, co mogłaby robić sama ze swoją pociechą w domu. Kart pracy UCZUCIOWO, dzięki ich prostej kompozycji, możesz użyć sam w domu, ucząc malucha od najwcześniejszych chwil, jak ważne SĄ EMOCJE w życiu każdego z nas.

Karty można ponadto wykorzystać na zajęciach grupowych w przedszkolu, a także na spotkaniach indywidualnych z psychologiem czy pedagogiem.


Liczba stron: 145 (ebook, plik pdf do wydruku).
Zobacz przykładowe strony:


Katarzyna Serwin PsychologKatarzyna Serwin
Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku psychologia oraz Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi WZ w Wodzisławiu Śląskim (przygotowanie pedagogiczne). Autorka pomocy psychologiczno-edukacyjnych opartych o doświadczeniu. Na co dzień pracuje w szpitalu udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne. Prywatnie miłośniczka zwierząt, żona i niepoprawna optymistka.

 

4 opinie dla UCZUCIOWO – Karty pracy o emocjach dla najmłodszych

  1. Marta (zweryfikowany)

    Rewelacyjny zestaw dla młodszych dzieci. Polecam

  2. Katarzyna Mioduszewska (zweryfikowany)

  3. Aleksandra M. (zweryfikowany)

    polecam

  4. Hanna (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *