Promocja!

UCZUCIOWO – Karty pracy o emocjach dla najmłodszych

45,00  35,00 

SKU: kp047 Kategoria:

Opis

UCZUCIOWO – seria dla najmłodszych dzieci (4-8 lat; 145 stron – ebook, plik pdf do wydruku) o uczuciach, emocjach w formie kolorowanek i łatwych zadań do wykonania, dzięki czemu już od najmłodszych lat dzieci mogą uczyć się o emocjach, ich rozróżnianiu i o tym, jak ważne są one w naszym życiu. Pokazane są różne sytuacje obrazujące: radość, smutek, strach, złość.

Pomysł na stworzenie kart pracy UCZUCIOWO dla najmłodszych dzieci pojawił się w momencie, kiedy bliska mi osoba poprosiła o coś, co mogłaby robić sama ze swoją pociechą w domu. Kart pracy UCZUCIOWO, dzięki ich prostej kompozycji, możesz użyć sam w domu, ucząc malucha od najwcześniejszych chwil, jak ważne SĄ EMOCJE w życiu każdego z nas.

Karty można ponadto wykorzystać na zajęciach grupowych w przedszkolu, a także na spotkaniach indywidualnych z psychologiem czy pedagogiem.

Do 9 maja zestaw dostępny jest w promocyjnej cenie 35 zł (cena regularna po promocji: 45 zł)

Liczba stron: 145 (ebook, plik pdf do wydruku).
Zobacz przykładowe strony:


Katarzyna Serwin PsychologKatarzyna Serwin
Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku psychologia oraz Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi WZ w Wodzisławiu Śląskim (przygotowanie pedagogiczne). Autorka pomocy psychologiczno-edukacyjnych opartych o doświadczeniu. Na co dzień pracuje w szpitalu udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne. Prywatnie miłośniczka zwierząt, żona i niepoprawna optymistka.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „UCZUCIOWO – Karty pracy o emocjach dla najmłodszych”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *