Rozwijanie Kreatywności

(6 opinii klienta)

23,99 

SKU: pdz-kse-019 Kategoria:

Opis

Słowo “kreatywność” pochodzi od łac. creatus “twórczy” i oznacza nieszablonowe myślenie, zdolność tworzenia rzeczy nowych. Dzisiaj – w czasach dostępu do niezliczonych źródeł informacji i erze wyszukiwarki Google, w której szukamy i dostajemy odpowiedzi na większość pytań, kreatywność – również wśród dzieci i młodzieży – jest w odwrocie.
Te karty mają za zadania otworzyć głowy na nowe pomysły, zachęcić dzieci i młodzież do zastanowienie się nad niecodziennymi problemami i ideami, wzbudzić w nich kreatywność – bo kto, jak nie oni są jej najlepszym adresatem!

Karty pracy o rozwijaniu kreatywności można wykorzystać na lekcji wychowawczej, zajęciach plastycznych, spotkaniach indywidualnych jak i grupowych u psychologa czy pedagoga, a także indywidualnie w domu. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym.

Karty dostępne są w dwóch wersjach – standardowa oraz lekka (bez tła, np. do wydruku czarno-białego).


Liczba stron: 30 (ebook, plik pdf do wydruku).
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


Katarzyna Serwin PsychologKatarzyna Serwin
Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku psychologia oraz Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi WZ w Wodzisławiu Śląskim (przygotowanie pedagogiczne). Autorka pomocy psychologiczno-edukacyjnych opartych o doświadczeniu. Na co dzień pracuje w szpitalu udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne. Prywatnie miłośniczka zwierząt, żona i niepoprawna optymistka.

 

6 opinii dla Rozwijanie Kreatywności

  1. Marzena (zweryfikowany)

  2. Emilia K. (zweryfikowany)

  3. Urszula N. (zweryfikowany)

  4. Anonimowo (zweryfikowany)

  5. Anonimowo (zweryfikowany)

  6. Majka (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *