Promocja!

Komunikacja bez przemocy, czyli słów kilka o szakalu i żyrafie

50,00  40,00 

Zespół PsychoLogicznie proponuje zestaw kart pracy do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze komunikacji bez przemocy. Zestaw można drukować lub udostępniać przez ekran, jest także możliwość działania w tzw. aktywnym pdf.

SKU: kp02 Kategoria:

Opis

Zespół PsychoLogicznie proponuje zestaw kart pracy do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze komunikacji bez przemocy. Zestaw można drukować lub udostępniać przez ekran, jest także możliwość działania w tzw. aktywnym pdf. Ćwiczenia można wykorzystać w treningu umiejętności społecznych, zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalne, zajęciach socjoterapeutycznych, zajęciach indywidualnych, a także godzinach wychowawczych.
Zestaw zawiera 100 stron z różnymi ćwiczeniami, kartami, plakatami, grą planszową oraz grą online, obejmuje zagadnienia z zakresu rozwoju emocji, umiejętności komunikacji, empatii. Karty mają szczegółową instrukcję- dając gotowe scenariusze do pracy.
Ćwiczenia oparte są na założeniach NVC – Porozumienia bez przemocy, a dzięki obrazowym metaforom Żyrafy i Szakala są kolorowe i przyjazne dzieciom w wieku wczesnoszkolnym oraz szkolnym.

AUTORKI

Urszula DemczukUrszula Demczuk
Psycholog o specjalności neurobiopsychologia, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, logopeda. Jest trenerem umiejętności społecznych, prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i  młodzieży z trudnościami emocjonalnymi, spektrum autyzmu, ADHD, niedostosowaniem społecznym.  W pracy jej ulubionym narzędziem jest praca na zasobach i mocnych stronach, czego nauczyła  się podczas szkoleń Kids Skills oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prywatnie  miłośniczka zumby i gotowania.

Monika CybulskaMonika Cybulska
Psycholog z zawodu i zamiłowania. Związana zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i  nauczycielami, współprowadząca zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Ma doświadczenie  w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracuje indywidulanie i grupowo z dziećmi i  nastolatkami. W trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Prywatnie  uwielbia snowboard zimą, wycieczki rowerowe latem i podróże.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Komunikacja bez przemocy, czyli słów kilka o szakalu i żyrafie”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *