Promocja!

2021 Misja: Przetrwać. Karty pracy dla młodzieży

50,00  45,00 

SKU: kp05 Kategoria:

Opis

Zespół PsychoLogicznie proponuje ebook: 2021 Misja: Przetrwać135 stron do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze edukacji emocjonalnej MŁODZIEŻY.
Autorski zestaw ćwiczeń stworzony jest na podstawie pracy własnej z młodzieżą w szkole oraz w gabinecie prywatnym.

Zestaw zawiera różne ćwiczenia, karty, plakaty, gry online, obejmuje zagadnienia z zakresu 6 rozdziałów:

  1. Samopoznanie, samoświadomość, samoocena
  2. Relacje, rodzina, życzliwość
  3. Motywacja, cel, działanie, unikanie nudy
  4. Dobrostan psychiczny, uważność, wdzięczność, relaksacja
  5. Wyobraźnia, marzenia, kreatywność
  6. Radzenie sobie, pokonywanie trudności

Ćwiczenia można drukować lub udostępniać ekran, jest także możliwość działania w tzw. aktywnym pdf. Ebook zawiera także linki do 3 gier online, ćwiczenia z kodami QR z użyciem telefonów komórkowych.

Ćwiczenia można wykorzystać w treningu umiejętności społecznych, zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalne, zajęciach socjoterapeutycznych, zajęciach indywidualnych, a także godzinach wychowawczych.

AUTORKI

Urszula DemczukUrszula Demczuk
Psycholog o specjalności neurobiopsychologia, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, logopeda. Jest trenerem umiejętności społecznych, prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i  młodzieży z trudnościami emocjonalnymi, spektrum autyzmu, ADHD, niedostosowaniem społecznym.  W pracy jej ulubionym narzędziem jest praca na zasobach i mocnych stronach, czego nauczyła  się podczas szkoleń Kids Skills oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prywatnie  miłośniczka zumby i gotowania.

Monika CybulskaMonika Cybulska
Psycholog z zawodu i zamiłowania. Związana zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i  nauczycielami, współprowadząca zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Ma doświadczenie  w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracuje indywidulanie i grupowo z dziećmi i  nastolatkami. W trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Prywatnie  uwielbia snowboard zimą, wycieczki rowerowe latem i podróże.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „2021 Misja: Przetrwać. Karty pracy dla młodzieży”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *