Duży problem w małej głowie – wirtualna Interapia pomaga młodym osobom - Psychologia Dziecka

interapia-strona-glowna620

Czasami wiemy, że dzieje się coś nie tak, ale nie potrafimy dotrzeć do źródła problemu. Dręczący smutek, który wcale nie przechodzi następnego dnia, nękające poczucie winy, frustrujące „nic mi nie wychodzi”, trudny do wytłumaczenia lęk… Oczywiście to zupełnie normalne, że miewamy lepsze i gorsze dni – obniżony poziom nastroju dotyka zarówno dorosłych jak i dzieci. Co jednak robić, kiedy przygnębienie utrzymuje się zbyt długo? Kiedy czynności, które wcześniej sprawiały radość, nagle przestają cieszyć, a wszystko wokół wydaje się szare i bez znaczenia? Mówienie o swoich problemach i uczuciach oraz nauka radzenia sobie z nimi to prawdziwe wyzwanie, szczególnie dla młodego człowieka. Pomoc psychoterapeuty, który będzie wspierał i wyznaczy w jasny sposób drogę do rozwikłania problemów w naszych głowach, na pewno będzie przydatna, a czasami wręcz niezbędna. Serwis Interapia.pl skierowany jest do młodych osób – starszych dzieci i młodzieży – do wszystkich tych, którzy chcieliby pozbyć się problemów z psychiką, lepiej poznać samego siebie i nauczyć się panowania nad własnymi emocjami.

Samego siebie przecież też musimy się nauczyć – skomplikowany świat myśli, uczuć i wartości sprawia kłopot niejednej dojrzałej i doświadczonej osobie, nic więc dziwnego, że każdy, kto dopiero wkracza w życie i intensywnie się rozwija, może czuć się zagubiony i nie radzić sobie ze wszystkim, co dzieje się w głowie. Silne emocje, wewnętrzna niepewność i brak zrozumienia własnych myśli i reakcji – korzystając z pomocy wirtualnego psychoterapeuty młody człowiek nauczy się nad wszystkim panować i co najważniejsze – rozumieć samego siebie. Interapia jest jedynym tego typu serwisem w Polsce – dzięki innowacyjnemu pomysłowi nie trzeba już nawet wychodzić z domu i umawiać się na wizyty. Zero stresu związanego ze spotkaniem z obcą osobą w obcym miejscu – w domowym zaciszu i przy ekranie własnego komputera możemy skorzystać z cennych lekcji i porad specjalisty, który pomoże nam dotrzeć do źródła problemu i tak pracować nad samym sobą, by w końcu móc panować nad tym, co czujemy i myślimy. Dzięki wstępnej szczegółowej ankiecie specjalista przygotowuje indywidualny plan psychoterapii, wskazówki oraz porady i rozpoczyna swoją pracę z młodym pacjentem. Serwis umożliwia ciągłą interakcję z postacią wirtualnego psychoterapeuty, dzięki czemu nie różni się wiele od tradycyjnej psychoterapii. To młody człowiek decyduje o przebiegu, tempie, czasie i intensywności jej przebiegu.

Z napięciem, smutkiem i innymi dręczącymi problemami można sobie radzić – jeżeli sprawia to nam problem, nie bójmy się skorzystać z dostępnej pomocy, szczególnie teraz, kiedy jest dostępna za jednym kliknięciem.

PROMOCJA! Dla pierwszych 50-ciu osób, przygotowaliśmy specjalną cenę – jedynie 1 zł za 3-miesięczny dostęp do serwisu!

www.interapia.pl

info unia interapia620

Możesz zajrzeć również do naszego sklepiku:
https://psychologiadziecka.org/sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarządzaj plikami cookies