Promocja!

Mały Książę w podróży miłości i przyjaźni

(4 opinie klienta)

45,00 

SKU: pdz-plo-005 Kategoria:

Opis

Zespół PsychoLogicznie proponuje ebook Mały Książę w podróży o miłości i przyjaźni126 stron do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze edukacji społecznej MŁODZIEŻY i DZIECI.

Autorski zestaw ćwiczeń stworzony jest na podstawie pracy własnej z młodzieżą i dziećmi w szkole oraz w gabinecie prywatnym – podczas zajęć indywidualnych oraz TUS-ów. Zestaw zawiera różne ćwiczenia, wyzwania dla grupy, karty, plakaty, grę online, obejmuje zagadnienia z zakresu:

 • wiadomości o lekturze “Mały Książę”
 • zachowań prospołecznych i antyspołecznych: odpowiedzialności, asertywności, próżności, wstydu, wartości pieniądza, wartości życiowych
 • zadania dotyczące poczucia własnej wartości, dbania o swój dobrostan
 • rozwijania współpracy podczas zadań grupowych
 • rozumienia wartości przyjaźni i miłości w życiu człowieka
 • nawiązywania przyjaźni, cech dobrego przyjaciela, zasady przyjaźni
 • rozumienia pojęcia przestrzeni osobistej
 • rozwijania kreatywności dzięki zadaniom twórczym w ebooku

Ćwiczenia można drukować lub udostępniać ekran, jest także możliwość działania w tzw. aktywnym pdf. Ebook zawiera także link do gry online dotyczącej scenek z zakresu asertywności. Ćwiczenia można wykorzystać w treningu umiejętności społecznych, zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalne, zajęciach socjoterapeutycznych, zajęciach indywidualnych, a także godzinach wychowawczych. Dzięki tematyce związanej z książką “Mały Książę” jest to także świetny materiał do omówienia lektury podczas zajęć z języka polskiego. Promocyjna cena zestawu: 45 zł

Uwaga! Kupując zestaw otrzymasz również linki do pobrania książki “Mały Książę” w formatach pdf, epub oraz spakowany plik audiobooka mp3. Te materiały są dostępne na zasadach Licencji Wolnej Sztuki 1.3 Możesz je również pobrać ze strony https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/saint-exupery-maly-ksiaze/ wolna licencja

A teraz… Zanim pójdziesz dalej, posłuchaj fragmentu (11 minut…) tej cudownej opowieści. Zostań z nami jeszcze chwilę : )


Zestaw ma 126 stron (e-book, plik pdf do wydruku).
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKI

Urszula DemczukUrszula Demczuk
Psycholog o specjalności neurobiopsychologia, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, logopeda. Jest trenerem umiejętności społecznych, prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i  młodzieży z trudnościami emocjonalnymi, spektrum autyzmu, ADHD, niedostosowaniem społecznym.  W pracy jej ulubionym narzędziem jest praca na zasobach i mocnych stronach, czego nauczyła  się podczas szkoleń Kids Skills oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prywatnie  miłośniczka zumby i gotowania.

Monika CybulskaMonika Cybulska
Psycholog z zawodu i zamiłowania. Związana zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i  nauczycielami, współprowadząca zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Ma doświadczenie  w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracuje indywidulanie i grupowo z dziećmi i  nastolatkami. W trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Prywatnie  uwielbia snowboard zimą, wycieczki rowerowe latem i podróże.

 

4 opinie dla Mały Książę w podróży miłości i przyjaźni

 1. Emilia K. (zweryfikowany)

 2. Joanna (zweryfikowany)

 3. Hanna (zweryfikowany)

 4. Luiza Przychodzien (zweryfikowany)

  super, bardzo przydatny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *