indygo logo

Wspieramy i uczymy, jak wspierać.

Jesteśmy zespołem młodych, ale doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, tworzących wyjątkowe miejsce, jakim jest Centrum Terapii i Rozwoju Indygo. Nasza działalność to przede wszystkim prowadzenie poradni, w której przyjmują: psycholog dla dzieci i dorosłych, logopeda, dietetyk, fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej oraz pedagog. Stawiamy na połączenie nowoczesnych (ale sprawdzonych) metod pomocy ze szczerą empatią. Nieustannie kształcimy się i szkolimy, aby mieć pewność, że działamy na najwyższym poziomie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – u nas nie ma barier. Pomagamy zarówno tym, którzy mierzą się z problemami, jak i osobom szukającym możliwości rozwoju. Prowadzimy też szkolenia.

indygo1


Doświadczenie zdobyte w poradni wykorzystujemy do tworzenia wyjątkowych szkoleń. Łączymy wiedzę naukową z praktyką – nie spotkasz u nas oderwanych od rzeczywistości teoretyków.  W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kursów dla terapeutów i nauczycieli, które podniosą Twoje kompetencje zawodowe i otworzą nowe możliwości. Stawiamy przede wszystkim na zrozumienie zaburzeń i ujrzenie świata oczami dziecka. Tylko osoba, która wejdzie w rzeczywistość człowieka z zespołem Aspergera lub autyzmem, może mu pomóc. U nas nauczysz się, jak wspierać podopiecznych, a także jak współdziałać z ich otoczeniem.


Przygotowujemy również szkolenia firmowe, pomagające w komunikacji oraz zdrowej, wydajnej pracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub napisz. Z przyjemnością odpowiemy!