Monika Cybulska

Szanowni Państwo,

Nazywam się Monika Cybulska, jestem psycholożką, psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam Psychologię oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, na oddziale psychiatrycznym Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie oraz w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Ukończyłam półtoraroczny staż w Centrum Interwencji Kryzysowej Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku, pracując jako interwent kryzysowy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, swoją pracę poddaję superwizji.

Psycholog z zawodu i zamiłowania. Jestem związana zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i nauczycielami, od kilku lat współprowadzę zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracuję indywidualnie i grupowo.  Prywatnie uwielbiam snowboard zimą, wycieczki rowerowe latem i podróże.

Swoją ofertę kieruję do dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych, pracuję zgodnie z założeniami nurtu poznawczo – behawioralnego.

Serdecznie zapraszam do gabinetów zlokalizowanych w Gdańsku.

  • Konsultacja psychologiczna
  • Poradnictwo  dla rodziców
  • Psychoterapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży
  • Konsultacje i terapia on-line
  • Trening Umiejętności Społecznych – zajęcia grupowe dla dzieci
  • Grupa Rozwojowa dla Nastolatków – zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży
  • Warsztaty dla rodziców

Jeśli nie mogę odebrać, proszę o cierpliwość – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.