Niezbędnik Wakacyjny

(3 opinie klienta)

20,00 

SKU: pdz-mlf-004 Kategoria:

Opis

Wakacje to czas beztroski i odpoczynku. Warto pamiętać jednak, że w czasie tego czasu wolnego wielu uczniów pozostaje bez specjalistycznej pomocy i wsparcia. Niezbędnik Wakacyjny to materiały przygotowane z myślą o uczniach, którzy podczas roku szkolnego korzystali z pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Materiały zostały tak przygotowane, aby osoba prowadząca zajęcia mogła podsumować dotychczasową pracę z dzieckiem oraz zwrócić uwagę na takie ważne umiejętności jak: radzenie sobie z trudnymi emocjami, rozwiązywane problemów, monitorowanie swojego nastroju. Materiały powinny zostać omówione wraz z uczniem jeszcze podczas roku szkolnego, a następne przekazane je mu na okres wakacji do samodzielnej pracy.

“Niezbędnik wakacyjny” jest adresowany dla uczniów od IV klasy podstawowej. Może być wykorzystany podczas indywidulnej pracy z dzieckiem przez psychologa, pedagoga lub innych specjalistów. Jego zastosowanie można dostosować do zajęć grupowych np. socjoterapeutycznych.


Liczba stron: 19 (ebook, plik pdf do własnego wydruku).
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


Milena Lewandowska-Florczyk

 

Milena Lewandowska-Florczyk
Jestem psychologiem, socjoterapeutą, trenerem umiejętności społecznych. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami.

 

3 opinie dla Niezbędnik Wakacyjny

  1. Justyna Baliczak (zweryfikowany)

  2. Aleksandra M. (zweryfikowany)

    polecam

  3. Agnieszka K. (zweryfikowany)

    Świetna pomoc.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *