Plakat w formacie B2 (50 x 70,7 cm) autorstwa malarki Sławy Ewicz. Idealny do gabinetu psychologicznego, szkoły, przedszkola, pokoju dziecięcego.
„Czułość wobec siebie to najlepszy początek zmiany” – bo każda prawdziwa zmiana zaczyna się od relacji, jaką mamy sami ze sobą.
Czułość wobec siebie to zatrzymanie się w biegu, który często narzuca nam świat i my sami. To moment, w którym zamiast kolejnego „muszę”, „powinienem”, „znowu mi nie wyszło”, pojawia się pytanie: jak mi teraz jest? I zgoda na to, że odpowiedź nie musi być idealna.
To umiejętność patrzenia na swoje słabości nie jak na dowód porażki, ale jak na informację. Zamiast karania się za błędy – ciekawość: dlaczego było mi trudno? czego wtedy potrzebowałem? Czułość nie oznacza pobłażania ani rezygnacji z rozwoju. Oznacza zmianę tonu wewnętrznego dialogu: z oskarżyciela na sprzymierzeńca.
Czułość wobec siebie to powiedzenie: mogę być w drodze i nie muszę jeszcze wiedzieć wszystkiego. To pozwolenie sobie na tempo, które jest ludzkie, nie idealne. To uznanie własnych granic i jednocześnie wiara, że można je stopniowo poszerzać.
Dlatego właśnie czułość wobec siebie jest początkiem zmiany. Bo zmiana, która nie rani, ma szansę zostać na dłużej. Jak pisał Tomasz Jastrun: „tylko czułość idzie do nieba”.
*
Plakat drukowany w Polsce na kredowym matowym papierze o gramaturze 250 g.
Praca sprzedawana jest bez ramy.
Sława EwiczArtystka wizualna, reżyserka, scenarzystka i wykładowczyni. Absolwentka reżyserii w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego UŚ w Katowicach i grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doktorantka w Szkole Filmowej w Łodzi. Autorka nagradzanych filmów krótkometrażowych.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.