POŻEGNAĆ ZMARTWIENIA I STRES – Workbook terapeutyczny CBT

(3 opinie klienta)

39,99 

SKU: pdz-mjd-003 Kategoria:

Opis

Zeszyt ćwiczeń (workbook) – Nastolatki mogą POŻEGNAĆ ZMARTWIENIA I STRES – Workbook terapeutyczny CBT – przeznaczony jest dla specjalistów, np. psychologów szkolnych i stanowi pomoc do indywidualnej pracy terapeutycznej z młodzieżą (12-18 lat), na której codzienność rzutuje zamartwianie się i stres.

Ćwiczenia opracowane są zgodnie z założeniami psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Warto pamiętać, że nieodłączną częścią pracy terapeutycznej z osobami, które postrzegają życie w czarnych barwach, jest wzmacnianie ich poczucia własnej wartości.

Ten workbook zawiera elementy do omówienia i dyskusji oraz wykonywania ćwiczeń przez uczestnika zajęć. Strony zostały opatrzone symbolami ułatwiającymi rozpoznanie funkcji zadania (legenda). Na końcu zostały umieszczone załączniki. Jest to dodatkowy materiał dla terapeuty, który można wykorzystać w pracy z nastolatkiem.


Liczba stron: 40 (format: e-book, plik pdf do własnego wydruku).
ISBN 978-83-67092-07-4
Uwaga! Ten materiał jest w formie elektronicznej.
Zobacz przykładowe strony:


AUTORKA

Marta Jakubowska-DudekMarta Jakubowska-Dudek
Neuropsycholog, psycholog dziecięcy, diagnosta i terapeuta poznawczo-behawioralny dzieci i młodzieży.
Na co dzień pracuje jako psycholog w Państwowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Szkole Podstawowej i prywatnej poradni rehabilitacyjno-terapeutycznej, prowadzi też swój gabinet stacjonarny pod Warszawą neuropsyma.pl.
Swoje prawie 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych placówkach oświaty i zdrowia, zarówno publicznych jak i prywatnych. Specjalistka w obszarze diagnozy i terapii. Pracuje metodami opartymi na dowodach, w ciepłej i swobodnej atmosferze. Prowadzi również Treningi Umiejętności Społecznych.

 

3 opinie dla POŻEGNAĆ ZMARTWIENIA I STRES – Workbook terapeutyczny CBT

  1. Danuta Naglik (zweryfikowany)

  2. Emilia K. (zweryfikowany)

  3. Anonimowo (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *