Promocja!

Karty pracy na podstawie książki “Uczuciometr Inspektora Krokodyla”

(5 opinii klienta)

50,00  39,99 

Zespół PsychoLogicznie proponuje zestaw 100 kart pracy do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze edukacji emocjonalnej. Autorski zestaw ćwiczeń stworzony jest na podstawie pracy własnej z książką “Uczuciometr Inspektora Krokodyla”, wydawnictwa Dwukropek.

SKU: kp001 Kategoria:

Opis

Zespół PsychoLogicznie proponuje zestaw 100 kart pracy do pracy zdalnej oraz stacjonarnej w obszarze edukacji emocjonalnej. Autorski zestaw ćwiczeń stworzony jest na podstawie pracy własnej z książką Uczuciometr Inspektora Krokodyla, wydawnictwa Dwukropek.

Ćwiczenia można drukować lub udostępniać ekran, jest także możliwość działania w tzw. aktywnym pdf. Ebook zawiera także linki do ćwiczeń online oraz zadania online do wspólnego wykonania.

Ćwiczenia można wykorzystać w treningu umiejętności społecznych, zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalne, zajęciach socjoterapeutycznych, zajęciach indywidualnych, a także godzinach wychowawczych.

Zestaw zawiera 100 stron (plik pdf do samodzielnego wydruku) z różnymi ćwiczeniami, kartami, plakatami, grą planszową oraz grami online, obejmuje zagadnienia z zakresu rozwoju emocjonalnego.

Dzięki kartom pracy oraz książce “Uczuciometr” zyskują Państwo gotowe scenariusze zajęć, które są kolorowe i przyjazne dzieciom w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

AUTORKI

Urszula DemczukUrszula Demczuk
Psycholog o specjalności neurobiopsychologia, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, logopeda. Jest trenerem umiejętności społecznych, prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i  młodzieży z trudnościami emocjonalnymi, spektrum autyzmu, ADHD, niedostosowaniem społecznym.  W pracy jej ulubionym narzędziem jest praca na zasobach i mocnych stronach, czego nauczyła  się podczas szkoleń Kids Skills oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prywatnie  miłośniczka zumby i gotowania.

Monika CybulskaMonika Cybulska
Psycholog z zawodu i zamiłowania. Związana zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i  nauczycielami, współprowadząca zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Ma doświadczenie  w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracuje indywidulanie i grupowo z dziećmi i  nastolatkami. W trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Prywatnie  uwielbia snowboard zimą, wycieczki rowerowe latem i podróże.

 

5 opinii dla Karty pracy na podstawie książki “Uczuciometr Inspektora Krokodyla”

 1. Anna (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

  Różnorodne karty pracy, odpowiednie dla dzieci przedszkolnych ale też szkolnych

 2. Anna (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

 3. Dagmara S. (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

  Bardzo wartościowe, jasne i przejrzyste karty pracy, które ułatwią mi w dużej mierze pracę, gdyż zakupiłam książkę jakiś czas temu i za każdym razem przygotowywałam materiały do pracy z dziećmi. W tym momencie mam cały pakiet gotowych materiałów za co serdecznie dziękuję.

 4. Monika Spyrka (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

 5. Marta Kuzyk (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *