Karty pracy do zajęć DOGOTERAPII i nie tylko

(2 opinie klienta)

39,00 

SKU: pdz-nno-014 Kategorie: ,

Opis

Autorski zestaw 97 kart (plik pdf do własnego wydruku) nadaje się zarówno do zajęć przedszkolnych, rewalidacji i terapii, jak i DOGOTERAPII, ponieważ wszystkie wykorzystane elementy bazują na tematyce psów. Idealnym dopełnieniem będzie obecność pas i prawdziwa obserwacja jego zachowań, jednak nie jest to konieczne, aby móc skorzystać z kart.

Nasi bohaterowie:

Pulpet i Kotlet

Bohaterami naszych zabaw są Kotlet i Pulpet. Właśnie czekają na Ciebie przygotowane przez nich zadania! Pomóż im je rozwiązać! Sami przecież nie dadzą rady! Kotlet i Pulpet oprowadzą Cię po psich ścieżkach. Dowiesz się jak postępować z psami, czego nie robić, pomożesz naszym bohaterom uszeregować ich ślady i wiele innych…


Zestaw ma 97 stron (ebook, plik pdf do wydruku). Zobacz przykładowe strony:


Natalia Nolewajka
Karty pracy zostały opracowane przez mgr Natalię Nolewajka, pedagoga specjalnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeutę ręki i trenera TUS. Na co dzień pracuje z dziećmi z Zespołem Aspergera, prowadzi zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych i Terapii Ręki, a w szczególności prowadzi zajęcia rewalidacji i tworzy karty pracy i zadania, których brakuje w środowisku młodzieżowym, a których aspekty są niezwykle ważne. Jest autorką strony eMOCja – materiały do zajęć rewalidacji, terapii i zajęć TUS.

Natalia Nolewajka

 

2 opinie dla Karty pracy do zajęć DOGOTERAPII i nie tylko

  1. Aleksandra M. (zweryfikowany)

    Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

    polecam

  2. Katarzyna (zweryfikowany)

    Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałZewnętrzny odnośnik

    Pomocne w układaniu zajęć dogoterapii.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *